Zakupowe szaleństwo we Lwowie – przebieg wycieczki

0
12080

Zwykle wycieczki do Lwowa są kojarzone z nudnym zwiedzaniem zabytków, długim słuchaniem historii oraz odciskami na stopach. Aby dostosować się do wymagań imprezowiczów i fanów zakupów do oferty wprowadziliśmy wycieczki do Lwowa z możliwością odwiedzania lokali oraz galerii handlowych. Zapraszam do krótkiej prezentacji naszej propozycji podróży.

Pakowanie na wycieczkę

W przypadku wyjazdu, który ma potrwać dwa dni nie musimy zabierać rzeczy sportowych. W planie wycieczki nie mamy przewidzianych górskich wędrówek. Z powodzeniem możemy zabrać ze sobą rzeczy tj sukienki czy spódnice. Miejsca, które będziemy odwiedzać nie wymagają specjalnego dress codu. Jedynie, o czym warto pamiętać to wygodne obuwie. Niekoniecznie muszą to być buty do treningu. Cały przebieg wycieczki będzie realizowany w mieście. Więc tego typu obuwie będzie dla nas niewygodne.

Przebieg podróży do Lwowa

Swoją przygodę zaczniemy od wyjazdu. W godzinach popołudniowych do samego centrum Lwowa zabierze nas autokar. Jego wnętrze posiadana niezbędne udogodnienia tj. klimatyzacja czy regulowane fotele. Gdy uda nam się dotrzeć na miejsce możemy z powodzeniem zakwaterować się w hotelu. Gdy czas pozwoli możemy zdecydować się na pobliskie zwiedzanie. Po lokacji w hotelu mamy dziś zaplanowaną uroczystą kolacje w formie podniosłego bankietu. Przy akompaniamencie muzyki folkowej możemy zjeść różne specjały mięsne, wegańskie czy wegetariańskie. Podczas zabawy mamy okazję poznać naszych towarzyszy podróży, potańczyć oraz poznać ciekawe miejsce do jutrzejszego zwiedzania. Zobacz więcej na https://www.kresy.com/

W ostatnim dniu podróży mamy dość dużą przestrzeń czasu wolnego. Swój dzień zaczynamy od śniadania w stylu szwedzkim oraz pożegnania z hotelem. Na pierwszy plan wycieczki są przewidziane godzinne zakupy. Tam możemy na spokojnie dobierać wina oraz inne alkohole, które możemy przewieść do kraju. Do naszego koszyka powinny trafić słodycze. Kobietom polecam kupić olejki kosmetyczne, które są zdecydowanie tańsze niż u nas w Polsce. Po zakupach mamy czas wolny. Dzięki niemu możemy zdecydować się na zwiedzanie lokali, muzeum albo galerii handlowych. Istnieje możliwość pójścia na spacer. Zakupowe wycieczki do Lwowa kończą się obiadem oraz powrotem do domu.